RPG World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Amurg Violet

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 7 din 16]

151Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Sam Iun 04, 2011 11:40 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

-Ohoo micii porumbei s-au intors acasa! Tinea in mana o tava plina cu felii de pizza si am simtit automat ca salivez. Ea rase cand ma observa si aseza tava langa mine.
-E toata doar pentru tine! Imi facuse cu ochiul si imi dadu parul dupa ureche
-Pentru Tay am alta tava! Am ras si am luat o bucata de pizza de acolo muscand lacom din ea.
Crystal ma privii zambind,si automat am rosit. Ahh uram partea asta,asa faceam si cand eram om si totusi aceasta disparu cand Nate ma trasnforma in vampir,si se pare ca acum am revenit din nou.
Sora lui Tay se uita insistent la mana mea stanga,apoi un licar ii acapara ochii.
-Nuuu se poatee!!! Va casatoriti asa'i? Tay te-a cerut nu?! Sari in sus si in jos mai rau ca o pixi,iar Taylor rase bine dispus de starea surorii lui.
-Mda ca asa! Am lasat capul in jos si am simtit cum un val de greata imi trece prin tot corpul lasand o foita de transpiratie pe pielea mea.
Ceva nu era bine,am simtit cum mi se contratcta stomacul si am fugit cu mana peste gura la toaleta.
Mhh,parca trebuia sa treaca greata asta de doua saptamani! Ce dracului incepusem sa o urasc!

152Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Sam Iun 04, 2011 11:49 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Dupa starea de bine dispunere a sororii mele ce aflase si ea de noua veste, Lissa o zbugheste ca un fulger la baie. Si eu si sor'mea simtim acelasi lucru si din bucuria aceea Crystal ma trage aproape de ea soptindu-mi.
-Fretioare, esti constient ca nu va fi o sarvina de 9 luni nu? ca vampir sarcina va fi mult mai scurta, deci ai mare grija.
O aud si parca ma bucur mai tare. Fetita noastra avea sa vina mai repede pe lume. Dar starea mea tot nu trecea. Ma simteam oarecum posisiv,parca imi era frica in acelasi timp. Incep sa ma scarpin la gat, incepand sa ma doara urmele de colti ai Lissei. Asta nu era bine. Prefer sa o intreb pe sor'mea ceva de fuzionarea sufletelor.
-Auzi Crystal? un inger si un vampit isi pot fuziona sufletele?
Acesta ma priveste usor mirata de intrebarea mea. Zambeste angelesc si spune cu o voce calda.
-Sigur, dar este interzis total intre cele doua lumi, a mai fost un caz, fata vampir a murit ucisa de regatul demonilor, in timp ce incerca sa isi scoate din temnita ingerul, nu se mai stie nimic de el, ce stim este ca puterea celor doi fuzionata era in stare sa faca planeta sa dispara, pentru vecie.
O privesc in gol si ma trece o sageata prin stomac. Ma duc la usa Lissei de la baie fara sa mai zic ceva si bat usor.
-Lissa, esti bine iubito? ai nevie de ajutor? Eram ingrijorat si nu pentru mine, nu pentru soarta mea si pentru Lissa, ce avea sa ne daruiasca un copil, nascut din dragoste dar cu o gramada de puteri deiferite si posibil instabil din cauza acestor puteri imense ce aveau sai curga prin vene.

153Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Sam Iun 04, 2011 11:58 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Nu eram bine la dracu nu eram bine,vomitasem sange,asta era al dracului de prost.
Am incercat sa sterg repede urmele de sange de pe covor si de pe toaleta musamilizand parca totul.
Apoi m-am stropit cu putina apa pe fata. M-am uitat in oglinda si nu ma recunosteam. Fata imi era alba,mult prea alba iar cearcanele de la ochi erau negre,negre si pielea imi era crapata. Asta nu era bine!!
-Iubit-o sa stii ca intru! A deschis brusc usa,iar eu mi-am lasat capul in jos privind cu atentia apa ce inca curgea din robinet.
Nu era bine,fuzionarea sufletelor noastre a fost prea puternica,mult prea puternica,corpul imi este slabit si nu rezista,la dracu corpul meu de rahat nu rezista fuzionarii care culmea inca nu se terminase.
Taylor se apropie de mine si isi puse usor mana pe umarul meu.
-Iubit-o,sigur de simti bine?
Am dat din cap,si am inceput sa respir sacadat,nu imi perimteam sa imi ridic capul si sa vada practic cum ma descompun. Adica asa aratam cel putin la ochi.
Pielea imi era foarte crapata de ziceai ca la orice atingere usora ar putea sa se sparga. Nu imi puteam permite sa fiu atat de slab acum,acum cand stiu ca trebuie sa dau nastere unei fiinte rodite din dragoste. Trebuia sa grabesc cumva sarcina,sa o nasc pe ea sanatoasa apoi nu mai conta ce se intampla cu mine,puteam sa si mor,atata timp cat copilasul meu era teafar.
-Lissa,uitate la mine!
Am negat si mi-am strans si mai mult mainile de marginile ghiuvetei.
-Pentru Dumnezeu Lissa,uitate la mine!!

154Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Dum Iun 05, 2011 12:11 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

--Pentru Dumnezeu Lissa,uitate la mine!! spun deja cu voce ridicata si o prind de umar intorcand-o cu fata la mine. Avea inca capul plecat si o prind de barbie ridicand-o la nevelul fetei mele. Cand o privesc raman socat. Realizez imediat ce se intampla. Totul era din cauza fuzionarii, ea nu rezista. Eu ca inger rezistam din cauza puterii de purificare ce ma vindeca continuu.
-Lissa iubita mea, brusc nu termin fraza ca rana de la gat, de la muscatura ei, incepe sa ma afecteze. Simt brusc miros de sange si pofta in acelasi timp. Simteam pofta de sange? asta nu era bine. Dar nu aveam timp sa ma ingrijorez pentru mine, trebuia sa ma asigur ca Lissa va fi bine. O duc incet in camera, unde Crystal o priveste inmarmurita.
-Ajuta-ma Crystal, nu sta degeaba,spun tipand disperat,observand starea Lissei din ce in ce mai rea. Crystal se apropie de ea si ii pune mana pe frunte, incepand sa o consulteze usor.
-Lissa vomiti sange? intreaba ea repede Lissa da doar afirmativ din cap,parea asa slabita ca nu putea vorbii. Nu intelegeam, puterile de vrajitoare ar fi trebuit sa o ajute nu? lovesc peretele din drapta mea cu putere asa de mare ca las o gaura in beton. Ma enervez fara sa vreau, incepand sa mi se schimbe starea de spirit si energiea. Trebuia ca Crystal sa afle si sa ceara ajutorul celor mai mari, chiar lui Dumnezeu daca era nevoie.
-Crystal, trebuie sa afli, Lissa cu mine ne-am fuzionat sufletele, nu intentionat, din prea multa dragoste am facut asta, iar Lissa nu rezista, eu ma transform si mie teama ca nu o pot proteja, din contra as puteao ataca, si nu mi-as iarta-o niciodata.
Sora mea ma priveste speriata si da sa se arppie de mine.
-NU! Crystal, avem nevoie de ajutor, suntem contra cronometru nu vreau sa-mi pierd mintile si nici viitoarea familie, fa bine si mergi sus, cere ajutorul cuiva, spun disperat si lovesc unu din ferestre cu putere.
Isi deschide aripile albe si inainte de plecare spune.
-Promit sa vin cu ajutoare, daca nu reusesc o sa va ajut chiar eu, spune ea si dispare din camera.
Ma asez intr-un colt al camerei contient ca nu o pot atinge pe Lissa din cauza starii ce o aveam. Imi era sete, la dracu, primisem se pare si setea ei.

155Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Dum Iun 05, 2011 12:31 am

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Stateam pe pat cu privirea atintita spre Tay,stiam ca nu e bine,stiam ca ii trebuie sange,stiam asta se comporta ca un nou nascut. Trebuia sa fac ceva sa reusesc sa il fac sa bea sange.
-Tay...
El se uita la mine cu frica,si cu dorinta in acelasi timp. Imi era greu sa il privesc pe el asa. Nu mi-am imaginat vre-odata ca il voi vedea pe Tay un vampir nou nascut insetat. Fusesem si eu asa,si stiam al dracului de bine cat de rau e. Trebuia sa oprim asta cat mai repede.
-Vin-o aici Taylor,trebui....trebuie sa bei altfel nu vei rezista,si ma vei omora la un moment dat. Asa ca mai bine vin-o si bea pana nu ajungi in acea stare.
Eram si eu uluita,ajunsesem sa ma rog de el sa imi bea sangele era ceva neobisnuit,pana acum eu ii beam lui sangele. Ce ironic.
-nu,NU Alessia,esti asa destul de ranita...
Am ras si se uita la mine furios.
M-am ridicat incet din pat si m-am apropiat de el in coltul de langa usa. El se lipii si mai mult de perete,incercand sa reziste impulsului de a sarii pe mine.
-Taylor asculta-ma bine! Orice se va intampla dupa asta,nu e vina ta,eu am fost de acord sa bei!
Mi-am dus mana la gura,si am sfasiat vena. Sange incepu sa se prelinga usor de pe mana jos. Tay incerca sa reziste,insa stiam ca nu va putea prea mult.
I-am dus mana la gura si isi infipse coltii in incheietura mea strangandu-ma in brate puternic.
Acum stiam cum se iti simti sangele migrand din corp. Insa nu imi pasa,faceam totul ca el sa fie bine. Stiam oricum ca fetita noastra este protejata de placenta,asa ca nu ma ingrijoram.
Mici plescaituri se auzeau din partea lui si mi-am lasat capul pe umerii lui,incercand sa imi tin ochii deschisi.

156Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Dum Iun 05, 2011 10:20 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Fusese limita pentru mine. Valurile de sange curgeau in gura mea in incheietura ei plapanda. Stiam, constiinta imi spunea ca nu fac bine, dar setea devenise prea mare si pentru mine. Nu mi-as fi imaginat niciodata ca un inger pur , cum eram eu, avea sa ajunga sa bea sangele propriei sotii pentru a trai.
Gustul era ciudat,pentru mine, nu simtisem sangele nimanui inafara de al meu in gura. Avea un gust minunat, minunat pentru un vampir. Era dulce, asa de dulce ca cineva parca ii bagase zahar in organism. Simteam cum sangele mirosea a inger, mirosea a combinatie, nici unu din noi nu mai stiam ce suntem. Ea fusese vampir pur, acum era si inger si om, eu fusesem inger pur, acum eram si vampir. Controlul era imposibil in situatia asta.
Era o placere ciudata, sadica simtindu-i sangele. Insa constiinta mea deja zbiera disparata, aveam sa o ucid daca continuam. Imi pun vointa la incercare, pun ce pot eu din mine, pentru ami dezlipii contii de ea. Ii pun mainile pe incheietura ei si ma smucesc pentru a reusii sa scap. Respir greu in incercarea de a revenii pe pamant din visu trait. O strang in bratele mele, si imi impleticesc degetele mainii cu ale ei, dupa care o caldura ii strabate corpul si ei si mie, vindecandu-i rana mainii, lasand doar o urma usoara de coltii. Incercam sa ii ofer puterea mea spiriturala, puterea angeleasca pentru a se vindeca. Eram amandoi intr-o agonie ciudata. Nu ne mai recunosteam, dar stiam ca asa trebuie sa fie, ca sa iubim si sa fim fericit, la acel Happy ending mai erau bariere de trecut, barierele puterii, incredereii, niste bariere pentru care aveam in permanenta nevoie unul de altul sa traim.
Ma ridic in picioare, luand-o in bratele mele. O duc usor pe pat si ma asez langa ea, mangaindu-i fata. Stiam ca amandoi eram dispusi sa riscam orice ca copilul sa traiasca, am risca orice inclusiv vietile noastre.
-Te iubesc, te iubesc enorm, sa nu uiti, in orice situatiie am fi ma voi sacrifica pentru voi doua, spun accentuand asta, referindu-ma la fetita si la ea. Ma priveste in ochii. Dorea sa spuna ceva dar nu putea.
Brusc sunt trezit din scurtul moment de cadere psihica de sor'mea ce apare in camera. Ne priveste si ofteaza trista. Astea nus vesti bune, pot jura.
-Tay, am vorbit cu mama ta, ea a mers la Dumnezeu, dar se pare ca amandoi trebuie sa treceti prin asta singuri. Cica nu o sa muriti , mia spus doar sa va zic ce trebuie sa faceti ca sa supravieturiti pe parcusul fuzionarii.
Ma ridic repede si ma apropii de ea, prinzand-o brusc de incheietura.
-Te rog surioara, ajute-na spune tot ce sti. Glasul imi era disperat, speriat.
-Tay, stiu ca e greu si probabil Lissa in starea ei nu poate face asta, dar tu poti, ca ea sa supravietuiasca si fuzionarea sa fie completa, trebuie sa.... roseste putin lasa privirea jos. Trebuie sa faci dragoste cu ea, daca nu o faci energia ta angelica ce o mai ai nu va fi trimisa la ea, astfel fuzionarea va dura mai mult, metoda asta deobicei grabeste fuzionarea. Dar trebuie sa ai grija, Lissa poate devenii instabila, poate raspunde la cei faci tu, te poate respinge, poate devenii violenta, sau plapanda, te poate ataca sau nu o face, trebe sa fi preventiv, poti murii de mana ei, in tot acest timp.
Raman socat, adica se asetepta sa fac asta in starea Lissei? daca era asta singura solutie, eram dispus sa o fac, indiferent ca ea vrea sau nu.
-Mersi surioara, te rog sa iesi din camera, orice auzi aici, nu intra, te voi anunta cand totul va fi bine.
Afirma din cap si iasa din camera, inchizand usa dupa ea. Ma duc langa Lissa si ii sarut tandru mana, pregatindu-ma sa incep de ce va urma.
-Iubito, daca te va durea, sau te vei simtii rau, sa tipi, sa ma lovesti sa-mi faci ce vrei ca sa stiu si ma voi opri, spun cu voce tare ca ea sa ma auda si sa ma inteleaga.

157Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Dum Iun 05, 2011 8:26 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

-Iubito, daca te va durea, sau te vei simtii rau, sa tipi, sa ma lovesti sa-mi faci ce vrei ca sa stiu si ma voi opri....
Auzisem ce trebuia sa faca,si credeam ca era o idee buna,adica ne iubeam nu?!
Isi aseza corpul cu atentie peste al meu,si incepu sa imi sarute gatul cu lacomie,mainile lui se miscau frenetic pe spatele meu. Capul imi era incordat si dat pe spate in perne. Imagini de acum 140 de ani imi impainejneau mintea si simteam ca aveam sa il opresc,si nu trebuia sa fac asta.
-T...Tay,orice as face sau zice,nu te oprii din ce faci,fa'o dur,adanc cum vrei,doar nu te oprii.
Imi ridica incer tricoul,apoi depuse un sarut pe frunte.
-D.dar cum sa nu ma opresc,ma doare sa fac ceva fara vointa ta!
Mi-am adunat toate puterile si i-am tras o palma. El se uita scoat la mine,si pe bune dreptate insa trebuia sa faca asta!
-Doar fa-o si fara alte comentarii,nu conteaza ce o sa zic sau o sa fac,nu o sa fiu lucida!!
Nu mai zise nimic,si incepu sa imi produca placere in stilul vampirilor,agresiv.
Simteam cum cad in incostienta si cum fantomele trecutului incep sa ma bantuie.

"-Lissa,te iubesc! Imi stranse posesiv talia si ma tranti in baldachin,incepand sa ma sarute,dur,pervers. Doamne asta nu era galantul Nate al meu. Acum era o bruta,o fiara.
-N...Nate inceteaza ma doare...NAte!!
-Taci curva! Esti a mea acum!!
Lacrimi mi-au incetosat vederea si am incercat sa scap din mainile lui,insa fara speranta,era prea puternic.
Sfasaie haineie de pe mine,iar mainile lui imi apasa dur pielea,spre placerea lui.... "

-NU,Nu,nu vreau din nou asta!! Nu din nou Nate te roog!! Am inceput sa plang si sa il dau la o parte,insa el isi continua treaba.
Ma saruta,si simteam ceva schimbat in asta...O Doamne te rog,nu din nou!!

158Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Dum Iun 05, 2011 9:44 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Presimteam ca nu ma vedea pe mine desupra ei. Insa trebuia sa continui, ma durea, la dracu mai bine muram. Ma simteam injosit, sa stiu ca fortez asta. Ma simteam exact ca Nate, parca o violam, desi stiam ca daca mar fi vazut pe mine desupra ei alta ii era reactia. Dar trebuia, trebuia sa depasesc sentimentul vinovatiei, plus de asta avusesem deja acordul si avertizmentul ei. Dar ma durea sa stiu ca ii striga numele. Eram depasit de situaite si stiam asta, insa incercam sa-mi recapat controlul.
Continui sa o sarut pe buze,incarcand sa o emntin pe o anumita linie de plutire. Dar lacrimile ei, ma deoborau, ea era slabiuciunea mea, si daca o vedeam plangand nu mai puteam reactiona. Ma ridic de pe ea , indepartandu-ma rapid de pat. Scancesc si lovesc peretele cu putere, trebuia sa scap de starea de agresivitate, trebuia sa o trezesc si sa ii reumplu acel gol cu dragoste.
-Tay... ii aud glasul, se pare ca pentru cateva secunde revenise la normal. Ma apropii de ea repede si ma trage posesiv de guler, facandu-ma sa ma ridic peste ea din nou.
-Nu te oprii, gandeste-te la ceva frumos, la prima data, spune ea. Vocea ii era slaba, si ma sperie asta. Imi lipesc iar buzele de ale ei, de data asta , contient ca asta trebuie facut, nimic nu ma mai oprea, nici macar cuvintele si lacrimile ei ce aduceau a disperare, desi stiam amandoi ca eu nu voi fi ca Nate niciodata.
Mut saruturile pe gatul ei, incatusandu-i mainile fortat pe langa ea, coborand saruturile pe decolteul ei. Scanceste si tipa sa o las in pace, stiam ca nu era ea, asa ca incercam sa o fac sa simta dragostea, degeaba faceam asta daca ea nu uita cosmarul trait.
Imi scapa o mana din neatentie si ma prinde de gat incercand sa ma dea jos de pe ea. Respir sacadat incercand sa nu-mi schimb starea de spirit si ii iau mana din gatul meu soptindu-i la ureche.
-Nate e mort iubito, ai un inger pazitor, nu il ranii, spun incet la urechea ei. Se linisteste incet, respirand greu, cu acest mic ragaz continui ce incepusem, auzind-o cum incepea sa scanceasca din cauza placerii. In acel moment reusesc sa o dezbrac, dar bland fara sa ii dau senzatia de violare. Se transforma iar devenind violenta. Incerca sa ma dea jos, sa ma loveasca, chiar injura cu voce tare si plangea. Ii incatusez mainile din nou, nelasand-o sa se miste si o penetrez cu grija prima data. Ea scanceste, si dupa maresc usor titmul. Ochii ei erau rosii, parca plini de ura, crezand ca cel ce face asta era Nate.
-Opreste-te Nate.... Ahhh...daca mai aud cuvantul asta cred ca inabunesc.
-La dracu , Lissa sunt Taylor, spun avand vocea mai ridicata. Incepeam sa ma enervez, desi stiam starea ei, faptul ca ii tot striga numele era deranjant.

159Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Dum Iun 05, 2011 10:19 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Mainile lui erau peste tot,si simteam ca nu mai rezist. Am inceput sa ma zbat in timp ce el ma penetra violent. Aveam mainile duse deasupra capului stranse foarte tare,iar gatul imi era sarutat de mii de ori in acelasi loc.
Am simtit cum alte lacrimi cad pe obrajii mei si am incercat din nou fara rezultat sa il imping de pe mine.
-Taci curva! Stiu ca iti place dur. Isi puse mana pe fata mea,apoi imi baga doua degete in gura,continuand sa scoata sunete dezgustatoare.
-Curva-i mata!! Am tipat intr-un moment de frustrare simtindu-ma furioasa cand primul meu orgasm trecuse. Eram a dracului de furioasa ca desi nu voiam asta corpul meu reactiona la tot ce faceam eu.
Ma apuca dur de umeri si incepu sa ma zguduie marind ritmul. L-am scuipat scarbita in fata,iar palma lui ateriza pe obrazul meu cu un plisc rasunator.
Nu mai puteam riposta,lacrimile imi indundau obrajii si stiam ca nu mai aveam scapare.
Isi prinse mainile de tablia patului si incepu sa pompeze in mine din ce in mai dur,pana ce nu imi mai simteam corpul.
Se auzi un trosc,si tabila patului fu rupta. El gemu tare dar nu se oprii.
Voiam in momentul asta sa mor.
-Omoara-ma las nenorocit! Fa-o odata!!!

160Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 1:12 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Tipa continuu si spunea sa o omor. Deveneam deja frustrat, dar trebuia sa continui. Nu intelegeam, adica intelegeam ce era in capul ei, dar doream sa o scap cumva de asta. Imi vine o idee ciudata, greu de facut dar speram sa pot reusii. Continui sa o penetrez bland, fara miscari prea bruste, chiar daca ea ma zgaria pe spate pana la sange. Imi lipesc frentea de a ei si concentrez energia mea pe ea, incercand sa intru in ea, in capu ei sa vad ce se intampa, ce o transforma in asta. Puteam intra in amintirile ei, puteam intra in capu ei, dar era greu sa mentin conexiunea asta, in timp ce incercam sa fac dragoste cu ea, iar ea se zbatea si incerca sa ma indeparteze. Incercam sa fac imposibilul posibil acum.
Reusesc cu greu sa intru in mintea ei, in sufletul ei, sa vad ce o macina asa de tare. Iar scena vazute ma sperie si pe mine. Plangea si tipa, iar Nate profita de ea din plin. Vedeam ca un spectator absolut tot, vedeam ca era disparat si tipa, iar el era mandru de asta.
Nu realizez ce fac si ma apropii de ei, il prind pe el de gat cu o mana si il iau de pe fata, lovindu-l puternic de un perete a acelei camere. Realizez atunci ca puteam intervenii, ca suflete fuzionate puteam intervenii in amintile ei in cosmarurile ei, in orice tine de sufletul ei.
Asta era cea mai dulce razbunare, aveam sa o razbun si odata ce fac asta, amintirea ei va fi stearsa, il puteam inlocuii pe Nate in mintea ei, astfel cosmarul ei devenind vis.
Fata se ridica repede, inca plangand si ma priveste,incercand sa isi aduca aminte cine sunt. O privesc bland si zambesc.Insa Nate ma ataca si ma loveste de alt perete al camerei. Ma priveste cu ura,incercand sa ma stranga de gat. Ii prind mana si io intorc smucind-o din os, tipa tare si atunci imi apar aripile albe de inger.
Fata tresare si isi aduce aminte, intrasem in mintea ei, astfel ea isi aduce aminte de mine.
-Tay, ucide-l spune ea tipand, acoperindu-si corpul cu patura.
-Cu cea mai mare placere, spun zambind sadic si il omor, rupandu-i gatul ,lasandu-l sa zaca usis. Ma apropii de fata , zambind, aripile albe devin sangerii , asta insemna ca trebuia sa ies din mintea ei.
Ma apropii de ea sarutand-o tandru soptindu-i la ureche.
-Te astept in realitate iubito! odata ce spun asta un fulger imi cutrremura corpul si ma trezesc, ametit bine. Eram deasupra ei, dar o vedeam putin in ceata, imi solicitasem energia mult,incercand sa fac 3 lucruri deodata. Dragoste cu ea fara sa ma opresc, sa intru in capul ei si mai ales sa port o lupta, rupand lantul de amintiri. Deja eram epuizat, dar incercam sa nu cedez, trebuia sa continui si doream ca Lissa sa se trezeasca la realitate, sa ma ajute, deoarece oricat iubeam sa fac dragoste cu ea, energia mea era aproape de zero si nu mai eram in stare sa fac si asta singur. Speram sa se trezeasca ea insasi si sa ma ajute putin, macar putin, altfel aveam sa esuez, si nu-mi permiteam sa o pierd si pe ea si pe cea mica.


161Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 4:26 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

-Te astept in realitate iubito!
Dintr-o data bariera din mintea mea fu sparta,si am reusit sa revin la realitate. Eram in plin act si simteam deja cum caldura mi se imprastie prin corp.
Bratele imi erau infipte in spatele lui,si sange curgea de acolo. Am ignit ingrozita. Tay se uita la mine ciudat,insa eu ma ridic putin,si il sarut cu ardoare,nepasandu-mi ca el ma penetra,nepasandu-mi ca eram in toiul actiunii.
El zambii si ma stranse in brate aduncand-une int-o pozitie verticala,eu fiind deaspura lui,iar el continuand sa se miste in mine. Era innebunitor,mi-am lasat capul pe spate si un geamat imi iesii pe gura. Eram transpirata si simteam cum totul pe lunmea asta dispare,eram doar eu si el,doar corpurile noastre impletindu-se armonios.
L-am impins,iar acesta cazu pe pernele de plus,afisand o figura perversa. Am rasi si m-am lansat asupra lui,sarutand si lingand pieptul lui bine facut,apoi am ajuns la unul din sfarcurile lui,la care am zambit malefic inainte de al lua si tortura cu dintii. Acesta gemu si isi infipse mana in parul meu,tragandu-ma de el pentru a ma saruta.
Mi-am impins pervers limba in gura lui sarutandu-l ca si cum lumea s-ar sfarsii in momentul asta,iar eu nu as mai avea timp sa ii gust buzele.
-Te iubesc Tay,te iubesc atat de mult! Ai reusit sa ma salvezi..esti eroul meu!

162Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 4:42 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

-Te iubesc Tay,te iubesc atat de mult! Ai reusit sa ma salvezi..esti eroul meu! Iubeam cuvintele ei, iubeam ca se trezise. Si cel mai mult iubeam faptul ca era doar a mea si ca o scapasem de cosmarul ce o urmarea.
Faptul ca schimbase singura pozitia ma ajuta enerm. Energia imi revenea incet, relaxandu-ma, lasand-o pe ea sa se miste deasupra mea, in timp ce ma saruta dur. Nu stiam ca exista partea asta la ea. Si o adoram. Avusesem noroc ca se trezise, altfel cedam din cauza energiei slabe.
Dar multumita schimbarii pozitiei acum incepeam sa imi revin. Imi bag mana in parul ei si o trec pe fata si gat, in timp ce acesta se miscana nebuneste deasupra mea, facandu-ma sa scancesc dese ori. O prin posesiv de solduri, aceasta incepand sa se miste mai puternic peste mine. Domane! era innebunitoare, ma inebunea la propriu.
Cand credeam ca nimic nu va mai strica asta, privirea mi se intetoseaza, iar ochii mei devin un albastru pur. Pierd contactul cu realitatea, se pare ca fuzionarea sufletelor ma afecta si pe mine. Partea ingereasca nu mai facea fata si nu ma mai vindeca pe interior.
Reusesc sa revin la normal , incercand sa o avertizez. In trecut facusem greseala de a iubi inca o fata, nu asa de mult ca pe Lissa, dar eram totusi un inger prost. Acum faptul ca ma tradase imi creea neplaceri. intind mana si o prind de par pe Lissa tragand-o cu fata la mine mult, sarutand-o si spunand.
-Iubito, daca imi pierd cunostinta si nu mai vorbesc normal inseamna ca nu sunt eu, am avut un trecut negru si eu, si se pare ca incepe sa ma acapareze, orice spun sau fac, continua ce ai de facut, spun sarutand-o dur. Ma priveste debusolata, dar nu apuc sa mai zic ceva ca ochii iar mi se fac albastri si priveam in gol fata de deasupra mea.
Intrasem in camera goala, crezand ca Nina era singura. Doream sa fie doar a mea, dar cu voia ei. Insa scena vazuta imi sparge inima efectiv.
-De ce Nina? de ce tocmai cu el? spun tipand cand iubita mea, era in pat cu cel mai bun prieten al meu, iubindu-se efectiv pe cearsafurile mele.
Se ridica speriata, si se apropie de mine acoperindu-se cu patura,incercand sa ma induplece. Inima mea era facuta praf.
-Taylor iubitule, nu e ceea ce pare.

-Lasa-ma Nina, esti o curva, nu meriti dragostea nimanui nenorocotit-o, strigam cu sete in realitate, strangand cearsafurile de sub mine cu putere.

163Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 5:05 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

-Lasa-ma Nina, esti o curva, nu meriti dragostea nimanui nenorocotit-o!!
Mi-am ridicat din instict capul de pe pieptul lui,si lacrimi mari se formau in colturile ochilor mei.
Cine era Nina,si de ce nu mi-a zis niciodata despre ea?!
NU! Lissa gandeste in prezent! Va veti casatorii si veti avea un copil,cum poti sa te indoiesti d el? Imi tipa constinta,asa ca nu m-am lasat dusa de val. Am continuat sa ma misc dur deasupra lui,ignorand toata jignirile aduse la adresa acelei Nina.
Uram sa recunosc asta,dar da eram geloasa,mereu am fost geloasa.
La un moment dat Taylor ma prinse de gat si ma arunca pe pat sub el,strangand mana din ce in ce mai tare. Nu puteam sa respir si simteam cu ochii mi se dau peste cap.
NU!! trebuia sa imi revin. Trebuia sa continui ce am de facut asa cum el facuse cu mine la monmentul acela.
-T..Tay iubitule,sunt eu Lissa,T...Tay da-mi drumul. O lacrima i se prelinse de pe obraz si am simtit cum inima mea se sfasie.
Imi da drumul,si cade pe spate langa mine. Nu ezit nici o clipa si ma sui peste el,incepand din nou acel joc ce stiam ca lui ii place.
Nu dura insa mult,pentru ca,cosmarul incepu din nou.

164Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 6:08 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

-Nina nu te apropia de mine, te ucid, si pe tine si pe Ryan, amandoi nu meritati nimic, spun tipand cu ura la cei doi. Nina se preschimba brusc si zamneste pervers. Ii da drumu paturei ce ii acoprea corpul, lasand-o sa cada.
Acum realizam pe cine iubisem. O tarfa ce si-o tragea cu toti numai cu mine nu. Ma tinea de prost, ca un catelus langa ea, amanandu-ma mereu, precum ca ea vrea ceva frumos prima data. Da pe dracu sa o ia, prasuta.
Se apropie de mine asa goala, dorind sa ma imbratiseze, insa o prind de gat si o izbesc de un perete. Igneste si iasa din mana mea, mergand la Ryan asa zisu meu prieten ce se pare ca se futea cu iubita mea, chiar in patul meu.
Se apropie de el si incepe sa il sarute parsiv in fata mea. Incep sa se atinga indecent, parca numai in ciudata nervilor si geloziei mele. Pur si simplu continuau actul sexual fara nici un scrupul,in fata mea. Trebuia sa ma trezesc, trebuia sa fiu cumva trezit.
Brusc insa fata Ninei se preschimba, apare o fata, mai frumoasa, mai dulce ce plangea. Ceva nu se lega, vizualizam cumva un film din trecut, si cineva incerca sa intre peste el, sa ma trezeasca.
Inchid ochii incet, respir adanc aer in piept si deschid ochii in realitate.

-Li..Lissa, spun incet de tot. O privesc si realizez ca plangea, parea dezamagita. Stiam ca probabil in inconstienta mea o ranisem fara sa vreau. O prind in brate si o trag peste mine sarutand-o tandru.
-Lissa, e doar un trecut, nu inseamna nimic pentru mine, esti totul pentru mine, absolut totul, esti universul meu, nu fi trista, nu plange, sunt doar al tau si voi fi pentru totdeauna. Cuvintele mele ii invioreaza fata plapanda Lissei, reusisem sa ies din cosmarul meu, cu ajutorul amintii ei, cu ajutorul impulsurilor date de ea, iar acum simteam ca revin la normal cu fiecare secunda. Aveam sa ii explic treaba cu Nina, imediat ce termin asta, nu doream sa stric ceva asa de frumos.

165Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 10:07 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Slava cerului,Tay isi revenise,totusi avea sa imi dea cateva explicatii. Pana atunci de ce sa nu continui ceea ce am inceput?
Taylor devenii brusc pervers si am stiut ca latura vampireasca prelua controlul. Eram sub el in timp ce se misca ametitor in mine,cu o mana pe talia mea iar cealalalta la uniunea corpurilor noastre.
Era magic,am strans cearsaful mai trea in mana,iar inelul meu se invarti pe deget stralucii inevitabil in lumina lunii.
Totul parea scos ca dintr-un film romantic,vazut la un cinema. Insa in realitate nu era asa. Faceam asta ca sa putem supravietuii fuzionarii sufletelor noastre. Ceea ce la oameni s-ar traduce cu sufelte perche.
Imi musca buza inferioara,si am marait la propriu de placere. Imi zambii pervers si imi stranse parul in pumnul lui in timp ce corpurile noastre se uneau cu un zgomot asurzitor.
Degetele de la cealalta mana se impletira cu ale mele,mangaind incet acel inel. Imi dadu un zambet nenorocit de sexy,si am simitit cum un alt orgasm trece.
Am tipat si mi-am lasat mai mult capul pe perne incordandu-mi venele. El imi saruta incetisor gatul insa nu incetinii deloc ritmul.
Avea sa ma duca in pragul disperarii baiatul asta. Era prea,prea sexy si era numai al meu! Eram mandra de asta.

166Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 10:19 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Scancesc si eram tentat sa o musc. Asa de tantat ce deja coltii mi se afisasera inevitabil. Insa nu o faceam, imi muscam buza inferioara pana la sange, casa o feresc pe ea de alta muscatura. Trebuia sa controlez asta acum. Scancea sub mine de placere si simteam cat de usa era, si totul pentru mine. Avea sa ma inebunesca, sa ma duca in rai inainte de timp.
Continui sa pompez dur in ea, mentinandu-mi echilibrul in mainile de pe langa ea. Ma privea in ochii si vedeam acea dragoste subita daruita mie. Si daca nu eram nevoiti sa facem asta, o faceam oricum daca ne apuca chefu,pentru ca asa eram noi.
Imi impleticesc degetele cu ale ei, afisand un zambet angelesc dar cu coltii iesiti. Ce zambet hilar, inger cu coltii.
Ma aplec peste ea, sarutandu-i dur sanii in timp ce-si incolaceste degetele in patul meu. Nu ma mai gandeam la nimic atunci, decat la noi, la faptul ca eram impreuna, ca eram sot si sotie si ca ne iubeam mai mult ca oricine.
Acesta se pare ca din nou scapa de sub control si ma musca de gat de data asta cand ma aplec peste sa sa o sarut, bagand in mine enforfinele din coltii ei. La dracu! Vrea sa ma omoare? nu as suporta atata placere, as lesina peste ea cred.
Stiam ca pierdusem lupta, imediat ce ma musca si simt ca corpul nu ma mai asculta facand ce vrea el. Ideile perverse imi misunau in cap si maream ritmul aler si subit facand-o sa tipe sub mine.
Pierd lupta cu concentrarea la un interval de timp si cand intinde mana sa ma atinga pe piept o prind muscand-o de incheietura. Nu beam sangele ei, dar se pare ca avand coltii de vampir trebuia sa fac acelasi lucru. Avea sa urmeze cea mai incinsa si cea mai exploziva parte a noptii dupa ce ne injectasem inevitabil unul altuia morfinele in corpurile pline de dorinta.


167Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 10:45 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Era total nebun,nu stia in ce se bagase cand mi-a injecatat endorfine in sange. Una era sa te lasi puratata de val de un inger care avea endorfine in sange,si alta era un vampir care avea endorfine in sange.
Am scancit excitata la maxim,iar corpul meu deja nu ma mai asculta. Am intins in nou mainile pe pieptul lui,si mi-am infipt adanc unghiile in el pana ce firisoare mici de sange incepura sa securga incet pe abdomen.
Maraii exictat,iar eu am zambit pervers in timp ce m-am ridicat in asa fel in cat sa ii pot linge acele firisoare de sange,de pe abdomenul lui.
Ma prinse de par si ma trase in sus pervers,unindu-si buzuele cu ale mele intr-un sarut pervers. Ma musca de limba,si am scancit la un alt orgasm ce trecuse.
Iesii brusc din mine si ma intoarse pe burta el asezandu-se comod pe spatele meu. Rasuflarea lui calda imi mangaia spatele si fara sa vreau am scancit din nou.
El chicotii si incepu sa imi sarute lacom umerii,apoi,imi dadu parul la o parte,si imi saruta ceafa lingand pe unde trecea.
Mainile sale lucrau in interiorul meu si am simiti practic ca innebunesc. Doamne placerea asta avea sa ma duca in rai si apoi mai sus de el.
Ma zgarie usor cu coltii de-alungul coloanei si am chicotit. Imi placea cum se simtea.
Brusc insa intra in mine dur,si am tipat,am tipat efectiv de placere.
Pompa din nou dur in mine si am zambit malefic in timp ce foloseam vorbirea murdare.
-Ai vrut sa ma bubui asa inca de la inceput nu'i asa? Mi-am intors capul incat sa ma vada,si mi-am muscat buza intentionat.
Atunci isi pierdu controlul.

168Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 10:59 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Replica ei ma face sa realizez ca uitase de problema cu Nate, deci puteam sa ma dezlantui in adevaratul sens al cuvantului. Dorea sa vorbeasca murdar ca sa ma termine? gresea! nu stia cu cine se pune, si cu ajutorul endorfinelor mai avea de "suferit" ceva timp.
Scap de sub control,intrand in jocul ei zapacit de endorfine si placerea sadica. Ma aplec putin peste ea si o prind de par, tragandu-i capu usor in sus, facand-o sa ma asculte. O ridic in genunchi de par, facand-o sa scanceasca dar continuand sa o penetrez din acea pozitie in timo ce o mana era pe soldul ei tinand-o posesiv.
O aduc la nivelul capului meu, soptindu-i la ureche cu o voce perversa, sarutandu-i gatu muscand-o in anumite locuri.
-Esti rea ha, tarfulita mica, vrei sa fiu rau? intreb sadic la urechea ei tinand-o inca de par. Scanceste puernic, si tipa cand pompez practic asa de dur ca scoate un tipat asurzitor. Scanceste putin si cu un zambet pervers raspunde .
-Crezi ca faci fata ingeras prostut? intreaba ea incet scotand coltii la iveala intr-un ranjet sadic.
-Nu sti cu ce ingers te pui, spun si o musc usor de gat, dupa care ii dau drumu parului lasand-o sa cada din nou in aceiasi pozitie. Prinde cearsafurile in mana cu putere, si ma aplec usor peste ea, prinzandu-i sanii cu mainile, in timp ce pompam dur, facand-o sa igneasca si dese ori sa tipe de placere, simtindu-i corpul excitat la maxim, abia puteam controla ultima farama mica de ratiune ce o mai aveam atunci.
Brusc se intoarce cu fata la mine si ma prinde de maini incatusandu-ma rapid, muta pozitia trantindu-ma din nou pe pernele noi, suindu-se peste mine si posedandu-ma complet.
Dumnezeule Mare, se juca cu mine si cu focu continuu si eu nu stiam cat am sa mai rezist asa, simtindu-ma excitat la maxim, simtind-o pe ea uda si simtind-o cum placerea o coplesea si o facea sa faca gesturi ce nu cred ca le facuse vreodata.

169Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 11:13 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Baiatul asta nu stia cu cine se pune,vorbit murdar? Da ma excitase,si ma excitase rau de tot,insa trebuie sa ii arat cu ce vampirita se pune. Ratiunea mea disparul de tot,cand l-am trantit pe pat sub mine eu continuand sa ma misc dur peste el.
M-am aplecat si i-am luat fata in maini privind-ul in ochi cu intenistatea ce mocneau in ei.
-Crezi ca ai castigat ingeras? Crezi ca vei putea sa mi-o tragi asa fara ca eu sa ripostez? Oh mi-a placut al dracului de mult sa mi-o tragi in felul asta,dar papusel mai ai de lucrat la asta!
Stiam ca daca ii raneam orgoliu avea sa devina mai violent si mai posesiv.
Am suras si nu l-am lasat sa zica ceva. I-am lins incet buzele,apoi am trecut la urechea lui. Am lins usor dupa ureche,iar el scancii apucandu-mi soldurile posesiv,incepand sa pompeze si el odata cu mine.
Am tipat in urechea lui,si mi-am infipt degetele in parul lui.
-Mhh,vampirit-o vrei sa vedem care pe care? Imi maraii el in ureche in timp ce limba lui isi facea de cap cu lobul urechii mele.
-Ah ingeras deabea,astept!!
Ma saruta dur si ma impinse din nou sub el,imi lua brusc picioarele si le puse pe umerii lui.
Ma penetra din nou,mai dur si mai adanc ca niciodata. Am tipat de placere iar el maraii multumit cu mainile pe sanii mei.
-Esti un ingeras al nabii de rau,vreau sa mi-o tragi mai dur! Nu fi las papusel!

170Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 11:26 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

-Esti un ingeras al nabii de rau,vreau sa mi-o tragi mai dur! Nu fi las papusel!
Ahhh..vocea si cuvintele deja ma inebuneau. Eram deja pierdut, Taylor dulce disparuse de mult din zona fetei ce scancea sub mine.
Pompez dur in ea, facand-o sa urle. O ridic in bratele mele, tinand-o posesiv de solduri cu putere si o ridic de pe pat, ducand-o in timp ce o sarutam si o muscam de buze, pe masuta de machiaje. O pun cu fundul pe ea, si isi incolaceste picioarele dupa mine. O prind de par dur, in timp ce imi bag mana intre noi doi, penetrand-o puternic dar jucandu-ma cu amica ei si sarutand-o posesiv si salbatic pe gat. Scanceste si se lipeste de mine, infigand cu putere unghiile in spatele meu deja inrosit de unghiile ei. Scancesc si o sarut nebuneste pe gat si dupa ureche, auzind-o cum gafaie la urechea mea.
-Iti arata ingerasul ce poate, spun posesiv si pervers la urechea ei. O prind de par si ii las capu pe spate incet, nelasand-o sa faca ce vrea ea, asta exticand-o mai mult.
Pompez dur in ea in timp ce cu o mana ii mangaiam si ii muscam sanii ea arcuindu-si spatele ca la comanda scotandu-i in fata.
Masuta de macheaje devenise se pare victima noastra, sangele imi curgea efectiv in vene, in timp ce pompam dur in ea din picioare, pozitia fiindu-mi mai comoda asa.
-Mai rezisti vampirito? o intreb posesiv privind-o si zambind pervers, aratandu-mi coltii. Dumnezeule! endorfina isi facea de cap cu noi, dar nici unuia nu ne parea rau.

171Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 11:35 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Incepeam sa respir in ce in ce ma sacadat. Mi-am lasat capul pe oglinda din spate.
El continua sa pompeze dur in mine,in timp ce coltii lui imi zgariau sanii intariti la maxim.
-Ah ingeras,mai rezist,nici nu stii de ce sunt in stare.
El imi zambii pervers si imi musca buza pana la sange. Supse un pic din sangele de acolo si scancii inebunit marind rimtul din nou.
Am tipat si am dat cu capul de oglinda pana ce aceasta s-a spart imprasiind mii de bucatele pe podea.
Masuta se balanganea intr-asa hal incat toate fardurile cazusera pe poadea.
-Doar atat poti? Am tipat si mainile de pe spatele lui se mutasera pe pieptului bine facut,plimbandu-se de sus in jos pe toata lungimea lui.
-Ah,vrei sa ti-o trag mai dur de atat?Vampirito ma surprinzi! Ma plesnii peste fata si se impinse mai dur in mine.
Am tipat. Facu o pauza de cateva secunde apoi pompa iar dur. Am tipat din nou. Incepu sa se miste ametitor de repede pompand in acelasi timp si adanca,nimerind locuri la care credeam ca nu se poate ajunge niciodata.
Am tipat din nou si mi-am infipt mainile in fesele lui. El ma saruta dur,limba lui apasand-o pe a mea cu putere,reprimandu-mi cateva tipete cand se impinse extrem de dur.
Era clar noapte asta nu aveam sa o uit niciodata.
-Vampirit-o mai poti?

172Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Lun Iun 06, 2011 11:43 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Acesta scanceste fara sa mai poata raspunde, taindu-i glasul cu un sarut puternic. O dau jos de pe masuta rinzand-o de par si intorcand-o cu spatele la mine. Isi rezeama corpul cu mainile de masuta desfacandu-si picioarele mult. O prind de solduri posesiv cu o mana si cu cealalta de par, si ma imping brusc in ea, tipand puternic. Incep sa pompez dur in ea, tragand-o de solduri in mine, in timp ce imi plimbam putin mainile pe spatele ei, dea lungul coloanei. Respiram deja pe gura, din cauza oboselii si a excitatiei maxime, o auzeam scancind si incercam sa nu o mai aud din cauza placerii ce mmio oferea sunetele scoase de ea.
Continui sa o trag brusc de par si sa o zgarii pe spate incet, in timp ce se impingu cu putere in mine.
-Ahhh..esti asa de nasatula vampirito, spun reusind sa leg fraza intreaga fara interuperi. Se impingea asa de tare ca probabil simtea placerea mai departe de limitele normalului.
Imi plimbam mainile peste ea, in timp ce o mai sarutam dur pe spate si dadeam contra ei.
Raman in pozitia aia, ignorandu-i tipetele deoarece nu stiam cat o sa mai rezist auzind-o urland si scancind ca o fiara. Era o fiara, una al dracului de dulce si perfecta.

173Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Mar Iun 07, 2011 4:17 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Mainile imi intrasera in lemnul masutei si chicotit extaziata in timp ce el se impingea in mine.
Palmele lui imi posedau mijlocul cu asprime si pompa dur in mine. Am scancit obosit si m-am prins mai bine de lemnul rupt,masuta izbindu-se dur de fiecare data cand impingea in mine fara mila.
-Arrr,doar de atat esti in stare? Te credeam mai barbat de atat!
Maraii enervat si imi dezlipii mainuile de pe lemn,ducandumi-le la spate,impleticindu-si degetele cu ale mele.
Toata greutatea mea era acum sustinuta pe picioare.
Eram la fel de inclinata ,insa cand el pompa din nou in mine,se simte altfel,mai intens ca niciodata.
Am tipat,si mi-am muscat pervers limba. In curand aveam sa raman fara voce.
Ma innebunea la propriu. Mainile lui le stranse mai mult pe ale mele si se apleca sa imi sarute gatul si ceafa.
Se oprii la urechea mea juncadu-se pervers cu lobul si imi sufla usor in ureche. Am scancit sprijinindu-mi capul de al lui.
El marai si ma prinse de par soptindu-mi la ureche :
-Acum sunt destul de bun pentru tine,vampirit-o?
Am gafait cand se impinse din nou in mine,si am gemut destul de tare.
-Mhh...sa zicem ca mai trebuie sa imi demonstrezi asta!

174Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Mar Iun 07, 2011 10:52 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Ii aud cuvintele si rad sadic. Adica dorea mai mukt? Aveam sa-mi intrec limita, aveam sa trec de bariera decentei mele, trecand la partea sadica, partea cea mai ascunsa dintr-un inger, ce ar fi trebuie sa fie singur pentru totdeauna. Dar acum nu mai era, avea o fata ce il iubea, scancea si tipa sub el, exact cum si-ar fi dorit oricine.
O prind de par si o intorc cu fata la mine. O ridic in brate, si o izbesc puternic de un perete al camerei. Scanceste si ma prinde de par automat. Isi incolaceste picioarele dupa talia mea, si pompez cu putere, ea scancind si privindu-ma cu coltii iesiti in relief. Ahh, iubeam coltii aia de vampir, iubeam vazuti din fura ei. O sarut apasat, limba mea torturand-o pe a ei cu putere, si o musc de buza pana la sange, sugad putin din el. O iau de perete , cand isi arcuieste spatele ca o felina, lingand si sugand sfarcurile intarite la maxim si frumos conturate. Aveam nevoie de un repaos, sau aveam sa mor de scancetele ei nebunesti. O duc catre pat si o las cu fundul pe margine. Ingenunchiz in fata ei, ascultator si imi avant insetat fata intre picioarele ei. Isi duce picioarele pe umerii mei excitata si ma trage de par mai aproape de miezul ei, ce il torturam cu dintii si limba mea jucausa pur si simplu isi facea de cap, sugand si lingand zona ei fierbinte si usa. Isi arcuieste spatele mult, gemand cu putere in tot acest timp in care ma trage posesiv de par, ca si cum ar controla totul, defapt chiar controla totul, ma controla ca o fiara salbatica, ii placea pur si simplu sa priveasca ce faceam acolo, ii placea si scancea tipand ca vrea mai mult. Continui sa fac asta, in timp ce ea, isi musca buzele infierbantata privind de sus minunata scena si oferind prin miscarile mainilor in parul meu, superioritate, perversitate sadica si control, ceea ce nu imi displacea deloc.

175Amurg Violet - Pagina 7 Empty Re: Amurg Violet Mar Iun 07, 2011 11:32 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Mi-am lasat tot corpul pe pat in timp ce el continua sa isi faca de cap inauntrul meu,cu limba aia a lui perversa.
Am tipat a mia oara in seara asta,si mi-am muscat pana la sange buza.
O mana imi era in parul lui indemnandu-l sa faca mai mult,iar o mana strangea al dracului de mult cearsaful.
Se ridica usor si ma privii,ochii ii erau intunecati si plini de dorinta. Isi lasa toata greutatea pe corpul meu infierbantat si am scancit multumita.
El zambii si ma saruta din nou,musacandu-mi de data aceasta buza superioara.
Se impinse din nou in mine,iar sunetul ce se voia sa fie un tipat iesii infundat din gura mea.
Gafiam si imi dadeam ochii peste cap. Sunte infundate si maraieli excitate se auzeau acum prin camera.
Isi ridica capul si ma privii cu dragoste. Ma saruta usor si imi soptii la ureche.
-Acum sunt destul de bun pentru dumneavoastra,Maistate?
Am chicotit,si el imi afunda un alt tipat cand se impinse al dracului de dur.
Am ajuns sa iubesc endorfinele,Doamne ce placere!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 7 din 16]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum