RPG World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Amurg Violet

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 10 din 16]

226Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Vin Iul 08, 2011 10:52 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

-Si Lissa,nu mi-ai raspuns,ce zici de o plimbare? Ma priveste oarecum intrebatoare. Era in jurul amiezii, soarele stralucea, ca ochii ei minunati ce ma fascinau mereu.
-Dar Tara....
-Tara va ramane cateva ore cu mama, vreau soar sa ne plimbam putin, singuri.. mia fost dor de tine, de noi, vreau putine ore doar cu tine, spun sarutand-o dulce, lipind-o si mai mult de mine. Imi era dor, dor sa ma plimb undeva departe doar cu ea, sa fim noi doi si soarele de pe cer. Meritam asta, doream sa recuperez timpul pierdut.
Dupa sarutul oferit, rosindu-se putin, imbratisandu-ma de dupa gat, si rasufland greu, afirma din cap un zambet buclucas pe buzele ei finute.
-Bine, doar cateva ore, spune ea ca un copil najutorat.
-Promit scumpa mea. Zambesc si in timp ce o tin pe Lissa in brate, trimit un mesaj telepatic mamei mele. Spre miarea mea vine imediat, si bineinteles incepe sa ma pupe sa ma imbratiseze, fericita ca ma vede in forma mea de inger si ca ma vede langa Lissa.
-Dar cum ai venit?
-Pai...e o poveste lunga, sa zicem doar ca cu putin noroc, spun afisand un zambet calm. Doream sa te rog frumos, sa stai cateva ore cu nepotica ta, eu cu Lissa vrem sa facem o plimbare doar noi doi, vreau sa recuperez putin timpul pierdut cu ea si doream sa-ti mai multumesc ca ai fost alaturi de ea in timpul plecarii mele.
Mama zambeste imediat si merge langa patutul Tarei.
-Desigur scumpul meu, puteti sta linistiti, Tara e in sigurata cu mine, spune ea cu un zambet larg privind-o pe micuta cum dormea.
Zambesc si ii multumesc de ajutor, dupa care o iau pe Lissa in brate, si ies de pe balconul casei, zburand in sus catre nori. Banuiam ca ii era dor de un peisaj asa frumos. Dupa cateva minute in care admira fericita si plina de dor peisajul angelic de deasupra norilor, cobor cu ea intr-o poienita frumoasa, dupa padurea de langa orasul nostru. Era frumos acolo, batea soarele printre crengile copacilor iar vantul era racoroz si placut.
Ne asezam pe iarba unul langa altul tinandu-ne de mana. O priveam si arata minunat. Aceiasi fata ce o stiam eu.
-Te iubesc Lissa!

227Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Vin Iul 08, 2011 11:33 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Poienita era minunata,adoram sa stau aici cu el. Sa ii simt bratele puterince inalntuindu-mi corpul.
Sa ii simt respiratia pe pielea mea rece,sa ii simt buzele peste al mele,sa il gust asa cum numai eu stiu.
La un moment dat m-am intins pe iarba si am privit cerul,acum totul era asa de colorat cu el aici totul era altfel.
Degetele lui era impletite cu degetele mele si m-am simtit implinita,Doamne cat il iubesc? Pur si simplu ma innebuneste.
Inchid ochii cand ii simt degetele fine pe fata mea,simt cum coboara pa gat,ramannd putin la clavicula,apoi mana lui se duce pe umeri,apoi brusc simt cum imi ridica putin tricoul si isi trece mana pe stomacul meu.
Mhh era atat de bine,se simtea atat de intens,am strans ochii si am chicotit usor. El se ridica apoi la nivelul meu si ma saruta.
Imi fusese atat de dor e buzele lui moi si dulci,de apasarea lor ferma,de mainile lui ce imi framantau pielea.
"-Mhh si eu te iubesc Taylor!"
El chicotii si si trecu o mana prin parul meu,ochii sai ii inlantiuiau pe ai mei si m-am pierdut in privirea sa,facand o calatorie pana in sufletul lui. In ciuda tuturor intamplarilor era le fel de pur ca inainte,era Tay al meu.

228Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Sam Iul 09, 2011 12:05 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Imi era dor, dor sa ma joc cu ea, sa o tachinez, sa o aprind, sa o sarut asa cum stiu doar eu si sa o fac doar a mea. Atunci realizez ca eram la fel. Psihic eram exact acelasi Taylor. Dragostea mea era aceiasi pentru ea. Era o dragoste minunata, infinita. Nu era universul asa de mare cum era dragostea mea pentru ea.
Ma asezamse langa ea pe iarba, mangaindu-i calm fata. Avea fata la fel de fina ca inainte, era la fel. O priveam adanc in ochii, dorind sa ii vad cat mai mult, intens. Imi fusese dor de privirea ei de copil inocent. Parca ea era scufita rosie si eu eram lupul cel rau. Ma amuza oarecum postura asta.
-De ce chicotesti? intreaba ea incet, in timp ce o mana dea ei imi cauta intrarea tricoului larg. Zambesc si tresar incet cand simt manuta ei mica pe abdomenul meu.
-Ma gandeam...ce a patit scufita rosie cand a umblat singura prin padure, spun afisand un zambet dracesc dar amuzat tare de acel gand.
Incepe si ea sa chicoteasca si ma trage usor de ceafa catre fata ei, spunand in timp ce ma apropii de ea.
-A fost papata de lupul mare si rau, spune ea afisand un zambet de copil inocent , in timp ce ma las condus de mana ei catre gura ei ce astepta parca nerabdatoare buzele mele. Zambesc scurt si o sarut din nou, incepand un duel parsiv cu limba ei jucausa. Avea acelasi mod innebunitor de a saruta. Acelasi mod usor pervers ce combina dragostea pentru mine. Uneori ma intrebam cum de am avut norocul sa o intalnesc pe ea.
Mana ei imi masa linistitor si relaxant ceafa. Nu uitase se pare ce lucruri imi plac. Ii duc o mana incet catre burtica, bagand mana pe sub tricou, tracandu-mi mana incet peste abdomenul ei. Ramasese la fel de fina, O simt cum tresare dar nu zici nimic si nu da inapoi. Incepe sa ma sarute din ce in ce mai inflacarat. Ohhh nu! eu nu avusesem intentii rele cu venirea aici, dar se pare ca ea avea. Adoram asta la ea, ma surprindea mereu desi o cunosteam. Ma ridic incet, fara sa rup sarutul, ridicandu-ma usor peste ea, dar sprijinindu-ma in maini. De data asta nu-mi permiteam sa ma las cu tot corpul pe ea, nu mai aveam greutatea medie dinainte. Continua sa ma sarute in timp ce-si bagase amandoua mainile pe sub tricoul meu incepand sa il ridice in sus. Raman intr-o mana sustinut sii alta o mut pe soldul ei incet. Incepuse sa gafaie incet, sa roseasca. Adoram si iubeam asta la ea.
Imi fusese dor de ea, dar ma simteam ciudatat. Parca eram un adolescent la prima intalnire. Dar in acelasi timp stiam deja toate punctele ei de placere, toate locurile sensibile, iar daca ziua se dovedea a fi insorita si frumoasa, dupa un an de lipsa in care nici eu nici ea nu ne atinsese de nimeni, poate putine momente impreuna nu stiucau nici unuia dintre noi.

229Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Sam Iul 09, 2011 1:21 am

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Incep sa ma incalzesc. Mana lui intra pe sub tricoul meu,si imi mangaie spatele infierbantat cu mainile sale reci.
Era ca un cub de gheata intr-un pahar cu pepsi fiert. Scotea cele mai perverse parti din mine la iveala.
Il iubeam pentru asta,pentru ce era. Isi baga mainile pe sub tricoul meu framantandu-mi spatele. Imi placea al dracului de mult. Mainile lui imi prindeau spatele in asa fel incat sa simt fiori pana in maduva oaselor.
Mana lui ajunge la inchizatoarea sutienului meu,incep sa respir sacadat,dorinta crestea in mine cu fiecare secunda blestemata ce trecea infierbantandu-ma mai mult.
Eram ca o tigroaica in gusca,supusa dar care inauntru fierbea. Sangele imi clocotea in vene,si il doream cu toata fiinta mea.
Il sarut din nou lacom,dur limba mea o incurca me a lui,ii sugeam buzele,le mancam,le gustam,erau desertul meu pereferat.
Trage in sus de inchizatoarea sutienului apoi ii da drumul pe pielea mea incinsa. Tip si imi las capul pe spate.
El imi saruta si musca gatul in timp ce imi deschidea inchizatoarea sutienului. muream de nerbdare sa ii simt din nou mainile reci pe corpul meu,dar se pare ca mai aveam de asteptat,avea alte planuri.
Isi scoase mainile de sub tricoul meu,se indeparta. I-am vazut ochii plini de dorinta,si am stiut ca va continua,dar oare ce imi pregatise? Doamne voia sa ma innebuneasca?Deja eram mai rau ca niste pepsi fiert.

230Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Sam Iul 09, 2011 1:45 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Observasem ca ma privrea intrebatoare. Ochii ei licareau a dorinta sadica. Dar parea infierbantata tare. Imi placea cand aveam acest efect asupra ei. Copacul de langa noi, dadea o umbra buna, dar nu destula. Ma incinsesem doar atingand-o, astfel decid sa fac putin atmosfera mai placuta, mai racoroasa.
O prind de talie cu grija si o ridic in bratele mele in pozitie verticala. Ma privea cu superioritate parca, ca o fiara salbatica dezlantuita. Ohhh, doamne...o adoram asa.
-Nu iti este cam cald iubito? o intreb afisand un zambet usor pervers. Aceasta se foieste in poala mea, facandu-ma sa scot un geamat usor infundat. Rade si imi bag mainile reci sub tricoul ei ridicandu-l in sus. Scanceste cand urc mainile mai sus, dar ocolindu-i sanii minunati.
Tricoul zboara de pe ea undeva langa noi pe iarba. Sutienul rosu imi reflecta privirea lacoma si plina de dorinta. Aveam atatea idei asa brusc, ca nu stiam ce as putea alege.
Se apleaca si ma saruta cu lacomie, ii raspund sarutului in timp ce ma joc cu incuietoarea sutienului ei.
O prind de par din spate cu o mana lasandu-i capul pe spate si o sarut pe gat in jos. Atunci imi vine o idee, realizand ca avea un strat usor de transpiratie pe gat. Ma opresc cateva secunde si spun in gand o vraja ce avea sa ma ajute sa o...racoresc putin.
Exact cand termin vraja respiratia mea devine rece, rece ca un cub de gheata. Dar nu ma rezumasem doar la atat. Multumita puterilor angelesti combinate inca cu cele demonice, combinand vantul racoros de afara cu vraja, in mana mea libera apar cateva cuburi de gheata reci. Aceasta nu le observa prima data si duc mana in spate, atingandu-i spatele cu unu din ele. Tresare si geme oarecum. Ma priveste in ochii afisand o fata de picica perversa.
Respiratia mea continuu rece cat si mainile si corpul o ajuta se pare sa mentina o temperatura a corpului constanta si placuta, dar daruind si o placere maxima.
Cobor saruturile la decolteul ei, pielea ei incretindu-se la contactul cu buzele mele reci, si ea tresarind si gemand usor. Imi prinde parul cu mainile amandoua indemnandu-ma la mai mult. Scapase de sub control, nici nu ma mir.
Cubul de pe spatele ei, ce il miscam incet..lasa in joc o picatura de apa curata rece.Desfac cu o mana sutienul ei de la spate, atunci ea se lasa in bratele mele mai mult, facandu-ma sa o musc placut deunu din sanii ei goi acum. Geme mai tare si lasa capu pe spate, in timp ce tin o mana adanc infipta in soldul ei si cu una plimbandu-mi ritmic cubul de gheata pe spatele ei, la un moment dat aducandu-l in fata, lasand picatura de apa sa-i curga intre sanii goi, ea scancind tare si tragandu-ma deja mai tare de par.
Incepeam si eu sa ma pierd incet, auzind-o gemand si simtind-o cum se misca in bratele mele. Se foia pe mine,facandu-ma sa ma incing si nu garantam ca ma mai controlam mult.

231Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Dum Iul 10, 2011 9:37 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Cubul de gheata plimbat pe spatele meu era o adevarata placere combinata cu saruturile lui pe sani.
Aveam sa imi pierd cumpatul mai devreme sau mai tarziu si nu voi fi raspunzatoare de faptele mele.
Aduse cubul deasupra sanilor mei o picatura picand intre ei. Nu m-am putut abitine si am scos un geamat infierbantat.
Doamne stia cum sa ma infierbante,stia cum sa ma innebuneasca prin simple saraturi si cateva trucuri. Era ceva minunat.
Ma intinse pe iarba si se puse deasupra mea,impingandu-si usor soldurile in ale mele,eram in extaz,nu mai faceam diferenta la nimic,eram la granita dintre placere si extaz.
Cuburile de gheata erau apasate pe abdomenul meu masand usor pielea,mi-am muscat buza si am apucat cateva fire de iarba. Doamne aveam sa raman fara aer,chiar daca afara este placut.
M-am ridicat putin si m-am sprijinit de coate,l-am sarutat savurand respiratia lui de gheata,apoi mi-am muscat buza uitandu-ma la el.
“-Sunt fierbinte,vrei sa ma stingi?”

232Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Dum Iul 10, 2011 9:55 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

“-Sunt fierbinte,vrei sa ma stingi?” O intrebare ciudata, dar de care imi era dor. Eram nebun, nebun sa o ating sa o am a mea. Imi lipsise in acest an mai mult decat mi-am dat seama.
Isi duce un deget la gura si ma priveste pervers, ca o fiara salbatica infierbantata,prinsa in cusca dar gata de atac.
Stia cum sa faca sa-mi ierd cumpatul si mintile. Zambesc usor si o prind de un san masandu-i-l incet. Scanceste si isi arcuieste usor spatele dupa care se lasa pe iarba incet.
-La cererea ta, oricand iubito. Spun cu o voce calma dar afisand un zambet usor pervers. Isi baga mainile sub tricoul meu...si ridica incet tricoul, mangaindu-mi abdomenul de langa catarama blugilor pana cand imi da jos tricoul ce e drept deja ma deranja.
Ma aplec usor peste ea, sarutand-o pe gat,lingand si sugand fiecare parte a corpului ei, in timp ce cu o mana inca ma jucam cu acel cub de gheata pe mijlocul sanilor ei, mergand incet in jos pe abdonem.
Scanceste la urechea mea si eu marai multumit. Isi plimba mainile pe mine, ma simtea oarecum ciudat sa ii simt mainile pe corpul meu mare. Nu eram obisnuit sa o vad atat de mica.
Cobor saruturile de pe gat in jos, lingand picaturile de apa de pe ea, jucandu-ma cu sanii ei si coborand si mai jos, ajungand la blugii ei.
-Te iubesc Lissa, spun icet dupa sarutand locul unde fusesera capsee blugilor inchise.

233Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Dum Iul 10, 2011 10:17 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

“Te iubesc Lissa!”
Am scancit si mi-am pus ambele maini in parul lui. El trase incet pantalonii lasandu-I sa cada in jos pe solduri.
Se intoarse deasupra mea,eu ridicandu-mi soldurile si unindu-mi picioarele dupa mijlocul lui.
Scancii si ma saruta ca o bruta. Dintii nostri se loveau limbile noastre se impleteau intr-un razboi fara sfarsit,iar mainile noastre se impleteau ca intodeauna intr-un intreg.
Am scancit cand mi-a muscat buza iar el maraii furios. L-am tras de par si i-am muscat gatul acesta gemand. Am ras si i-am sarutat din nou buzele. Nu ma puteam satura. Acele buze pline perfecte,si numai ale mele. Imi fusese atat de dor sa il sarut,sa il strang in brate,sa fac dragoste cu el.
A fost agonizant,dar acum cand il stiu din nou langa mine pur si simplu ma innebuneste. Transpiratia imi curgea pe fata si pe abdomen,desi afara incepuse sa bata vantul.
Ma trase de par,si facu acelasi lucru cu gatul meu,ma musca infigandu-si putin dintii in carnea mea.
Am gemut surprinsa si l-am tras de par cerandu-I mai mult. Mult mai mult.
Isi impinse soldurile in ale mele,si imi saruta unul din sani in timp ce pe celalalt il tortura cu degetele.
Mi-am lasat capul pe spate si am scos un tipat cand m-a muscat de san iar de celalat a apasat tare.
Imi placea noul Taylor,posesiv si iubitor,il voiam cu toata fiinta mea. Transpiratia continua sa curga in siruri pe corpul meu si am simtit cum ajung la granita dintre extaz si nebunie.

234Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Dum Iul 10, 2011 10:58 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Dorea mai mult? Avea sa primeasca mai mult pentru ca merita, pentru ca era iubirea mea, dragostea mea raza mea de lumina si nu il ultimul rand sotia mea.
Auzind-o gemand sub atingerile mele posesive, ma facea sa o vreau mai mult, sa doresc sa o duc la extaz si mai repede, sa o fac sa nu ma uite si sa ma vrea din ce in ce mai des.
Imi duc o mana intre picioarele ei, atingandu-i si torturand-o incet in zona ei intima, aceasta scancind si gemand la urechea mea in timp cei sarutam gatul usot transpirat muscand si infingandu-mi cu brutalitate coltii in gatu ei lasand firisoare de sange sai paraseasca corpul, lingandu-le imediat ce ieseau la suprafata.
La un moment dat, coltii de vampir imi apar simtindu-i mirosul si gustul sangelui si o musc de data asta mai tare, infingandu-mi coltii cu putere in pielea ei fina.
Tipa si ma trage de par dorind parca sa o musc mai tare, mai intens. Nu o muscam sa ii beau sangele, din contra, o muscam sa elimin endorfinele in corpul ei.
Imi desprind coltii de ea, lingand gatul si rana ce se inchide incet. Mut saruturile pe gura ei, razboindu-ma cu limba ei jucausa.
Scancesc usor cand ii simt mainile ca se plimba pe blugii mei cautand catarama. Imi afisez coltii, in timp ce-mi simteam spatele racorit de vantul ce batea peste transpiratia mea ce-mi facea spatele mare sa luceasca in soare.
Scancete si gemete se auzeau in acea zona a noastra, unde eu cu Lissa incepusem plini de dor unul fata de altul, o partida de dragoste mult dorita dupa care dusesem dorul si eu siea.
O simteam usa, iar asta ma innebunea. Ma innebunea sa stiu ca se udase pentru mine. Ma simteam cel mai fericit barbat din lume, cel mai mandru mascul al planetei.
-Ce doreste iubirea mea?! o intreb incet la ureche. Simteam cum endorfinele la ea isi faceau efectul, deoarece ma tragea deja de par, scancea, gemea la fecare atingere, transpirase mai tare la fel ca mine, respira greu si se udase foarte tare. Cobor saruturile pe burta in jos, ajungand la chiloteii ce ii indepartez imediat, avantandu-ma insetat cu fata intre picioarele ei fine, sarutand prima data pulpa pe interior incet, coborand pana ajung la oaza ei de fericire, facandu-mi de cap pervers cu limba in acea zona, in timp ce ea urla si scanceste, ma trage de par dorind mai mult si arcuindu-si spatele de placere.

235Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Dum Iul 10, 2011 11:18 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Am dus mainile in parul lui ducandu-l mai aproape,voiam mai mult si mai mult. Voiam sa ma duca spre cer,apoi sa ma coboare in iad,apoi sa ma tortureze cum ii place lui.
Il doream pe el mai mult ca orice. Am tipat cand primul orgasm trecu in valuri prin corpul meu facandu-ma sa imi arcuiesc brutal spatele.
Se ridica din nou peste mine si ma saruta,limba lui o apasa dur pe a mea,iar mainile lui imi framantau corpul ca pe o coca de facut paine.
L-am impins de pe mine,si m-am urcat deasupra lui punandu-mi picoarele de o parte si de alta a mijlocului lui.
Am zambit pervers si mi-am pus mainile pe pipetul lui plimbandu-le usor observand cat de repede I se increteste pielea.
M-am aplecat peste el sarutandu-I barbia usor nerasa,apoi am uract spre obraz,apoi am ajuns la lobul urechii lui.
Am zambit si l-am luat in gura incepand sa ma joc cu el,sa il torturez,sa il ling,musc,sa il sarut. L-am auzit cu geme,si am simitit cum ma apuca posesiv de talie.
I-am sarutat buzele umflate usor,un sarut lent dar fierbinte in acelasi timp,inainte sa ma desprind de buzele lui,i-am muscat buza inferioara pana la sange,cateva picaturi s-au scurs in gura mea,si am simtit cum ma infierbant mai mult. Dumnezeule,era mult prea cald.
Mi-am mutat saruturile pe gatul lui,apoi pe piept. Cand am ajuns la sfarcurile lui am zambit malefic si mi-am trecut limba pe unul din ei. Acesta marai si ma prinse de par indemnandu-ma sa fac mai mult. Ah baby o sa te duc in rai. L-am muscat pe celalalt iar el gemu tare.
Am continuat sa ling sa sug si sa sarut abdomenul lui bine facut,apoi am ajuns la bata blugilor. Am deschis capsele si am tras de ei lasandu-I sa alunece pe solduri.
Se descotorosii repde de ei,iar eu am revenit deasupra lui sarutandu-I gatul. Am ajuns la clavicula iar mirosul lui pur si simplu ma innebunise nu am mai rezistat si am muscat.
Da baby du-ma spre rai!

236Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Dum Iul 10, 2011 11:34 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Ahhh! Ma innebunise efetiv, jucandu-se cu mine. Adoram asta, imi fusese dor de modul ei pervers. Stiam ca lucrau endorfinele acum, si o faceau bine.
Se lasase pe mine, sarutandu-mi gatul. Se opreste cateva secunde si imediat ma musca. Isi infipsese coltii in gatu meu de tot. Ii simteam respiratia greoaie la urechea mea.
O prind poseseiv de solduri, gemand cand simt acel lucru fierbinte ce-mi invadase gatul. Facuse acelasi lucru, eliberase endorfinele.
Isi desprinde coltii de mine si se linge pe buze parfiv de sangele ramas. O trag de par violent simtind cum incep sa ma ia toti draci. Nu mai puteam rezista. Trebuia sa trec la faza urmatoare, altfel aveam sa explodez.
O prind de par si o trag sarutand-l salbatic, lingandu-i sangele de la gura cu o privire perversa.
O ridic in pozitie verticala in bratele mele si o sarut salbatic muscand-o ciolent de sani,, gat si buze, in timp ce ea se foieste in bratele mele. Inca un pic si daca aveam o sursa de muzica imi facea un dans in poala. O las pe spate suindu-ma eu peste ea si ma pozitionez eu la intrarea ei, in timp ce ea afiseaza un coltisor. Ochii ei licareau a dorinta, ce vorbesc defapt? Mocneau ca un foc incins a dorinta.
Zambesc si intru prima data incet in ea, dorind sa o obisnuiesc putin cu mine, nu eram sigur daca mai eram la fel corporal dupa acest an ciudat.
Scanceste si ma prinde de par, atunci maresc ritmult combinandu-ne bataile inimilor noastre, respiratiile si saruturile salbatica fiind nelipsite din acest "meniu".

237Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Dum Iul 10, 2011 11:47 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Il simt cum intra in mine si strang tare firele de iarba de langa mine. Apoi simt cum mareste ritmul. Dumnezeule era mai presus de ce imi puteam imagina. Era magic,era fierbinte,iar eu muream,ma topeam in bratele lui.
Continua sa mareasca ritmul si ma saruta in timp ce impinge brutal in mine. Gem in gura lui,iar mainile I se incalcesc in parul meu. Sunt plina de pamant,iar ploaia incepuse,nu imi pasa aveam sa fac amor in ploaie. Era ceva super pervers. Imi placea.
El maraii cad parul meu I se lipise de maini,se impinge mai tare in mine,si tip ducandu-mi mainile pline de noroi pe spatele lui.
Ranjesc si il trantesc si pe el in noroi continunad sa ma misc deasupra lui. Apa din parul meu curgea combinata cu noroi pe fata mea. M-am sters cum am putut,si am gafait excitata cand incepu sa isi miste soldurile in timp cu miscarile mele. Senzatia era dubla,dar de nedescris.
Am tipat si am cazut pe pieptul lui,el continuand sa se miste ametior in mine. L-am prins de par si am inceput sa trag tare,l-am muscat de barbie,iar el imi saruta inflcarat buzele.
Ploaia continua sa cada pe trupurile noastre infierbantate,dar drace parca tot calda mi se parea.
“-Ahhh!” Am tipat si un alt orgasm imi trasnii corpul.
Tay zambii pervers si ma trase de par. Isi ridica sprancenele spre mine si pompa dur.
“-Mai mult?”
Am gemut si i-am muscat unul din degete ce venii spre gura mea.
“-Mai mult.”

238Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Lun Iul 11, 2011 11:11 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Tocmai incepuse ploaia. Nu puteam spune ca nu-mi convenea. Era bine venita oricum. Imi pusesem amandoua mainile pe spatele ei ud, in timp ce aceasta statea intinsa pe mine eu continuand sa ma misc. Imi scanceaste in ureche si ma musca de locul urechi. Scot un geamat infundat si mut pozitia imediat asezand-o din nou sub mine.
Ploaia era torentiala, era rece si placuta. Racorea foarte bine atmosfera. Continui sa ma misc dur in ea in timp ce scanceste continuu. Ploaia imi curgea siroaie pe crp, eram murdari amandoi dar nici ca ne pasa.
Imi incalcesc mana in parul ei lung, iar ea isi pune mainile pe pieptul meu infingandu-si unghiile pana firisoare de sange imi curgeau pe abdomen in jos.
Scancesc excitat si-mi arat coltii intr-un zambet pervers. Isi duce mainile pe spatele meu in timp ce isi arcuieste spatele dur si geme puternic cand ma misc violent in ea.
Dupa cateva minute de gafaili continue, o prind brusc de solduri intorcand-o cu spatele la mine, pozitionandu-ma comod in spatele ei.
Ploaia ii spala spatele, lasandu-i pielea fina la vedere. O prind de solduri posesiv si o trag in mine cand ea geme brusc.
Ma aplec usor peste ea, sarutandu-i spatele curat, de jos in sus pana la umeri, in timp ce mainile mele isi faceau de cap pe sanii ei, torturandu-i usor sfarcurile cu degetele. Geme a nu stiu cata oara in acea zi, iar eu continui sa ma misc cu putere.
-Mai mult iubito? o intreb incet la ureche. Aceasta printre gafaieli excitate si gemete infundate reuseste sa raspunda.
-Mai mult Tay, mai mult! Atunci se impinge ea in mine cu putere si scot un geamat puternic urmat de o maraiala extitanta. O prind de par ridicandu-i usor capul si ma misc puternic in ea ca aceasta la un moment dat tipa efectiv de placere, lasand un ecou asurzitor in urma tipatului. Nu stiu cat mai aveam sa rezist daca continuam tot asa.

239Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Joi Iul 14, 2011 1:51 am

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Il simt cum se misca in mine,ii simt mainile pe corpul meu si nu pot sa fiu indiferenta,nu pot sa ma abtin din a mai tipa. Pur si simplu era divin.
Mainile nu ma mai tin si cad intinsa pe pamant,el isi lipeste corpul de al meu si continua sa pompeze in mine.
Era ceva,ceva ce nu puteam descrie in cuvinte. Era ceva ce ardea mocnit in interiorul meu.
Am simtit cum iese brusc din mine,ma prinde pervers de par si ma ridica sprijnidu-am brusc de un copac,imi lega minele cu niste crengi apoi imi ridica soldurile intrand in mine adanc. Am tipat din nou.
"-Iubita,poti sa privesti,dar nu poti sa atingi!" Era un adevarat pervers! Sa nu il ating? Vai asta avea sa fie mai pervers decat orice. Nu puteam rezista fara sa il ating. Am incercat sa imi dezleg mainile insa fara folos,ele se strangeau si mai tare.
Ma sprijinii mai mult de copac si incepu sa pompeze regulat,cu o anumita duritate,gafaiam si aproape ca nu mai aveam voce sa strig.
Verigheta lui imi intra in piele in timp ce cealalta mana se juca cu intimitatea mea.
Se juca cu mine,stia ce face,stia ce imi face,tip din nou cand se avanta in mine si deja simt ca nu mai rezist legata,voiam sa il ating,sa il torturez exact asa cum face si el cu mine acum!

240Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Joi Iul 14, 2011 11:32 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Nici nu stiu de unde imi venise ideea, dar stiam ca o turturez placut. Stiam ca ei ii pacea sa ma atinga, sa-si plimbe mereu mainile pe abdomenul meu sa ma traga de par, sa ma muste, sa ma zgarie , dar acum ii furam aceasta placere, oferindu-i in schimb una mai mare.
O tineam poseseiv in bratele mele, in timp ce ea ma privea cu sadicitate, cu cat o tineam legata mai mult cu atata ma dorea mai mult, iar senzatia asta era placuta, prea placuta.
Isi musca buzele pervers si isi trece limba peste ele. O privesc continuu, incins si excitat la maxim de gesturile ei perverse. Si legata si tot gasea o solutie prin care sa ma fac sa dau ochii peste cap de placere.
Imi mut mana de pe soldul ei pe sanii ei masandu-i si torturandu-i cu degetele sfarcurile intarite.
Scanceste continuu gafaind usor. Ma aprpii mai mult de ea , ca sa ii aud gafaielile ca ale unui dragon incins.
-Lasa-ma sa te ating...tipa ea in timp ce eu pompam dur lasand picurii de ploaie ce curgeau din cer sa dea crpurilor noastre acea stralucire aparte.
-Nu inca iubita, nu inca, spun zambind pervers, ma imping mai brusc in ea, in timp ce mainile mele se jucau cand cu sanii ei cand cu intimitatea ei, facand-o sa tipe infundat. Incepea deja sa-mi placa faptul ca era legata, placerea era enorma sa stiu ca nu ma poate atinge.

241Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Vin Iul 15, 2011 12:17 am

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Era nebun,complet nebun. Sangele imi fierbea in vene. Voiam sa il ating,voiam sa il sarut,sa il mangai.
Sa imi trec mainile prin parul lui,sa ma joc pe abdomenul lui,sa il cuprind in brate. Cum putea sa imi faca asta? Era o oroare efectiv.
Se impinse in mine,lipindu-ma si mai mult de pom. Drace aveam sa innebunesc curand daca nu imi dadea drumul. Daca nu ma dezlega.
"-Zau nu amuzant de loc-am gafait incercand sa imi mentin respiratia regulata-Dezleaga-ma. Acum!
El zambii malefic si continua sa se impinga in mine producandu-mi placere. Deci era malefic in adevaratul sens al cuvantului!
Era blasfemie ce facea el,cum dracului sa nu ma lase sa il ating? E constient? Am tipat de placere si mi-am incordat capul si mi l-am lasat pe spate. Ploaia continua sa cada furioasa pe trupul meu infierbantat.
Voiam pentru Dumnezeu,voiam sa il ating! Dar el pur si simplu continua sa ma chinuie,continua sa ma tortureze si sa imi produca placere.
"-Ma dezlegi?"

242Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Vin Iul 15, 2011 12:28 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Imi parea tare haioasa asa. Incerca sa se dezlege punand forta in maini, dar nu mergea deloc. Zambesc cand ma intreaba a nu stiu cata oara daca o dezleg. Observasem imediat ca dorea sa ma atinga, sa ma tachineze cum vrea ea.
Stiam ca daca ii dau drumu acum va fi ca o fiara salbatica gata sa ma devoreze. Puteam risca sa pierd "conducerea" , puteam risca sa fiu pus la pamant si nu stiam cat aveam sa mai rezist in ritmul asta alert.
Ea continua sa tipe, continua sa face gesturi perverse chiar si fara mainile libere. Eu continui sa o tachinez, sa o incing si sa o fac sa zbiere la fiecare orgazm trecut.
-Dezleaga-ma Tay, spune tipand deja de placere, rosie la fata, dar corpul ei ud, incepand sa tremure din cauza picirilor rece ce curgeau pe noi.
Ma imping brusc in ea si ma apropii, incolacindu-si mai tare picioarele dupa talia mea, lipindu-i tot spatele de copac.
-Ce-mi face papusica daca o deleg? intreb cu un zambet pervers, in timp ce ma apropii de buzele ei, furandu-i un sarut scurt, doar o mica doza, stiam ca dorea un sarut salbatic atunci, dar oferisem doar o mica doza din ceea ce ea adora.
-Nu vrei sa afli, spune aratandu-si un coltisor. Iau mainile de pe ea, plin de curiozitatea, sa vad ce-mi va face daca o dezleg. Duc mainile deasupra ei, si rup legaturile mainilor ei, lasand-o libera. Acum aveam sa vad rezultatul unei femei ce nu o lasi sa te atinga in timpul actului.

243Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Dum Iul 17, 2011 11:44 pm

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Cand mi-am simtit mainile libere,mai ca imi venea sa plang de usurare. Automat mainile mi-au mers in parul lui matasos,iar gura mea a intalnit-o pe a lui dand drumul unui sarut salbatic. Imi placea atat demult sa ii simt din nou limba in gura mea. Imi placea atat de mult mainile lui stranse ce framantau spatele meu. Imi placea cum mainile mele se impleteau in parul lui,cum ma musca de buze,imi plac atatea lucruri la el.
L-am impins el cazand pe noroi,mi-am mutat gura pe gatul lui lingand si sugand in spatele urechii. L-am auzit cum a scancit,si am suras multumita. S-a impins mai tare si am tipat,mi-am coborat gura mai jos,pana am ajuns la pieptul lui. Babe o sa regreti ca m-ai torturat in felul ala.
Mi-am pus gura pe un sfarc de al lui si am inceput sa fac cerculete cu limba in timp ce dintii muscam usor. Am simtit o schimbare in ritm apoi un geamat. Asa babe. Am chicotit si am m-am dus la celalat,unde am repetat acelasi lucru.
Am simtit cum incepe sa respire sacadat,m-am ridicat in asa fel incat sa fie la nivelul capului meu si l-am sarutat din nou mana mea mangaind-ui abdomenul bine facut.
Era asa de bine sa ii simt din nou buzele peste ale mele.
Ma musca de buza si am tipat din nou.

244Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Lun Iul 18, 2011 12:26 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Tipase si eu si ea deja de nenumarate ori, ajungand la un apogeu greu de imaginat. Sriam eu ca nu gresisem eliberand-o. Aceasta era peste mine, sarutandu-ma nebuneste. Era salbatica,incinsa, era a mea.
Ma innebunea doar miscandu-si mainile pe abdomenul meu. Avea ea ceva al ei, ceva ce o facea unica, o facea sa o doresc doar pe ea.
Ma las condus, dezorientat , pierdut in placerea ce mio oferea ea. Un an de zile fusese mult fara ea, foarte mult.
Brusc imi duce mainile deasupra capului, zambeste diabolic si imi simt mainile imobilizate direct. Ridic putin privirea, si observ ca erau legate de un fel vraja. Uhhh! era in stare sa mai faca vraji in starea ei...asta era de apreciat.
Incepe sa-si plimbe nestingherita mainile pe mine, cand pe ea cand pe mine. Se misca nevuneste peste mine, facandu-ma sa scancesc , sa respir sacadat fiind deja obosit si sa experimentez ceea ce eu ii facusem inainte.
-Cum e legat iubire? spune cu un ranjet pervers, in timp ce ma atinge pe mine si pe ea, dacandu-ma sa o doresc, sa o ating.
-ohhh nu! nu ai facut asta, spun cu un zabet strengaresc. Insa nu apuc sa termin, ca sare breusc peste mine, facandu-ma sa scot inca un geamat infundat.Se apleaca peste mine si ma saruta incet.
Una era o femeie sa nu atinge un barbat si alta era un barbat sa nu atinga femeia. Scanceam si ma simteam inofensiv in fata fiarei ce era desupra mea.

245Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Lun Iul 18, 2011 12:37 am

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Ii tineam maine deasupra capului cu puterile de vrajitoare,si continuam sa il torturez exact asa cum facuse si el cu mine.
Am ranjit pervers in timp ce imi masam lasciv sanii,si imi muscam buzele dandu-mi capul pe spate.
Il aud cu scanceste si zambesc. Asta patesti babe cand ma tii legata. Am continuat sa ma misc deasupra lui jucandu-ma cu initimitatea mea in loc sa o faca el.
Stiam ca vrea sa ma atinga,stiam ca vrea sa faca exact aceleasi lucruri pe care le fac eu,simteam asta.
Am gemut cand un alt orgasm trecuse si mi-am masat in continuare sanii muscandu-mi buzele inflacarata.
"-Eh cum e babe legat? Iti place?" El scancii si isi dadu ochii peste cap. Am ras.
"-Pentru Dumnezeu Lissa sunt barbat nu ma poti pedepsi asa!"
Oh ba puteam,eu nu eram ca celeleate femei,si el nu era ca ceilalti barbati.
Mi-am lasat trupul sa cada peste al lui in timp ce ma miscam desupra lui ametitor de repede.
"-Nu esti ca ceilalti iubire!"

246Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Lun Iul 18, 2011 12:46 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

-Nu esti ca ceilalti iubire! Avea dreptate, nu eram ca ceilalti. Eram mai bun ca toti, eram ceea ce dorea ea. Se misca innebunitor deasupra mea, faceam respirastie regulata, pentru ami mentine controlul.
Incercam din rasputeri sa ma eliberez, dar nu puteam. Miscarile ei imi distrageau atentia de la orice vrja de anulare a vraji ei. Se lingussea, se mangaia desupra mea si eu priveam neputincios, nestiind ce sa fac sa o ating.
-Nu sunt? Dar cum sunt? intreb cu un chicot usor, in timp ce limba ei intra violent in gura mea, ducand la bun sfarsit un razboi in care limba ei castiga.
-Esti mult mai bun babe! spune ea cu p voce infierbantata, pitigaiata dar extitanta.
Daca mai vontinua mult asa, aveam sa sfarsesc din cauza ca pierdeam controlul meu din cauza placerii.
Gem cand ma musca de gat si face miscari jos-sus, pe mine, pierzand controlul asupra mea. Trebuia sa ma eliberez, altfel, daca o mai vedeam cum se joaca erotic asupra mea, sfarseam prea repede.

247Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Lun Iul 18, 2011 11:29 am

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Am zambit vazandu-i fata atat de excitata,ah mi amore,treci exact prin ce am trecut eu. Adoram sa il vad asa. Sa il vad cum priveste,sa il vad cum ma implora din priviri sa ma atinga.
Asa adora sa il vad. Dar stiam ca este barbat,si ei bine un barbat care prveste si nu atinge cand ii dai drumul este violent,dur,exact pe placul meu.
Am cazut din nou pe pieptul lui muscandu-l de gat de data asta eliberand a doua ora endorfine in corpul lui,trebuie sa il stimulez cumva nu? Voiam sa fie si mai exictat.
Incepu sa se zvarcoleasca incercand sa se dezlege la maini,dar magia mea era prea puternica.
Am continuat sa ii sarut pieptul si abdomenu,apoi i-am sarutat barbai,coltul gurii,lobul urechii.
"-Daca iti dau drumul ma duci spre cer?" i-am lins lobul urechii iar acesta gemu.
Am continuat sa ma misc deasupra lui,era atat de bine,simteam ca explodez.
"-Te duc si mai departe de atat!" Am ras si am rostit vraja de eliberare. Un moment nu si-a dat seama ca era liber.
Dar cand facut-o,totul s-a dezlantuit.

248Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Lun Iul 18, 2011 11:16 pm

Ioana

Ioana
Admin
Admin

-Te duc si mai departe de atat! spun cu un zambet pervers. Desi nu mai rezistam la tot ce facea. Eliberandu-si a doua oara endorfinele in mine, parca o luasem razna. Nu mai auzeam si nu mai diferentiam nimic in jur. Efectiv simturile mele se dusesera dracu iar corpul meu nu mai suporta parca acele valuri de placere ce ma izbeau ca niste valuri reci ale oceanului pe plaja fierbinte.
Scanceasc si ma simt eliberat. Exact la fix. Fara avertizmente o arunc de pe mine si ma sui eu peste ea, lasand ploaia ce inca curgea sa ne spele usor corpurile incinse.
Incep sa pompez, ochii mei facandu-se un rosu aprins, iesindu-mi le iveala fara voia mea coltii mari si sangerozi. Semne ca endorfinele isi faceau treaba.
Ma miscam repede, cu putere, sarutand-o nebuneste de pe buzele fierbinti pe gat in jos muscand-o agresiv de sfarcuri aceasta tipand la un moement dat. Simteam cum respira deja pe portii, iar eu simteam cum efectiv explodez. Eram ca o bomba cu ceas.
-Nu e frumos sa pui fraurile unui armasar, spun cu un ranjet ce-mi scoate la iveala coltii mari. Zambeste, chicoteste dulce si ma trage violent de par.
-Ohh ba da, mai ales cand se dezlantuie asa...spune cu o voce suava dar perversa. Tipa cand o patrund cu putere, si simt cum pierd controlul facand asta continuu. Aveam sa nu mai rezist din cauza dozei de endorfine..ce era prea mult, era prea mult chiar si pentru cineva ca mine.

249Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Mar Iul 19, 2011 12:17 am

Nyko;x

Nyko;x
Admin
Admin

Mhh era atat de bine cand isi lua revansa. Continua sa se miste extrem de dur in mine si am simitit cum nu mai rezist.
Am simtit cum tot trupul meu tipa de placere. E lasa peste mine picioarele mele inconjurand talaia lui,iar el continua sa pompeze dur.
Imi oprii un tipat cand gura lui o astupa brusc pe a mea,bagandu-si vulgar limba in gura mea,imi musca sugea si lingea buzele. Gem in gura lui,iar el se impinge mai tare.
Simt cum corpul meu raspunde prea agresiv la miscarile lui,soldurile mele se loveau de ale lui cu putere producand sunete ciudate ce se raspandeau in padurea pustie.
Eram ca doua animale salbatice care dadsusera frau liber iubrii,care se iubeau fara ca o lege sa ii impiedice. Fara inhibitii sau telefoane care sa te intrerupa fix cand esti mai incins.
Mi-am intins mainile in incercarea dea a-l atinge pe piept,insa el imi prinse mana si o saruta,in timp ce continua sa se miste in mine.
Degetele mele erau acum in gura lui,si am simitit ca ma topesc. Doamne cat de sexy putea fi cu degetele mele in gura. Am gemut tare la imaginea din mintea mea,iar el continua sa ma pompeze in mine.
"-Cum e iubita te duc mai sus de atat?"
Am tipat si am aprobat,doamne adoram sa fac dragoste cu el,cu sotul meu.

250Amurg Violet - Pagina 10 Empty Re: Amurg Violet Mar Iul 19, 2011 12:41 am

Ioana

Ioana
Admin
Admin

Imi aproba intrebarea ceea ce-mi placuse. Insa stiamc a daca doream sa o duc mai sus, aveam nevoie de o pauza ce ea nu mio dadea. Isi incrucisase picioarele dupa talia mea, nelasandu-ma decat sa fac miscarile dure si bruste la care ea tipa intensiv.
Eram deja dezorientat, obosit dar stiam ca nu o sa mai rezist mult, oricat as dorii sa o fac pe ea sa zboara mai sus de cer.
Speram sa fi reusit sa fac asta pana acum, deoarece ploaia, gemetele ei, peisajul , gafaielile, lucrurile animalice ce la faceam in padurea aia, ma faceau sa-mi pierd controlul.
Scancesc si simt cum corpul meu pierde controlul dar si puterea odata cu pierderea mea. Ma las pe maini cu greu peste ea, in incercarea de a nu o ranii, nu inainte de a geme puternic cand totul se terminse ca o fantasma pentru mine. Nu imi venise mie sa trec, trecusera mai bine de patru ore, in care facusem amandoi aceleasi lucruri.
O sarut dulce, dandu-i parul de pe fata, magaindu-i dulce obrajii, in timp ce tot corpul meu tremura desupra ei, iar eu incercam sa respir cumva, simtind ca nu am destul aer.
-Te..te iubesc, mi-a fost asa de dor de tine, spun incet de tot, in timp ce simteam cum ploaia se oprise, lasand loc catorva raze de soare sa brazdeze urmale de transpiratie de pe noi.
Zambeste angelic si isi duce mainile dupa ceafa mea, zambin satisfacuta. As fi recunoscut oriunde acel zambet de femeie satisfacuta. Ce adoram mai tare, era ca era satisfacuta de mine. O sarut usor pe obraji si nas, dezmierdand-o cu gesturi calde si dulci. Aratam ciudat...dupa o partida de amor exploziva sa fim amandoi asa cuminti, asa dragalasi amandoi asa linistiti si angelici.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 10 din 16]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum